Doprava od 69 Kč Doručení do 48 hodin 5000+ zákazníků 5,0 hodnocení

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1577 hodnocení
5
1558x
4
11x
3
2x
2
0x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JK Avatar autora Juraj Kultan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2026
Chválím rychlost vyřízení! Precizně zabaleno! Příště zas a znovu! Děkuji!
ZH Avatar autora Zdeňka Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.4.2026
Velmi spokojena.
JN Avatar autora Jan Neoveský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.4.2026
Velmi spokojen. A výrobky jsou bezkonkurenční.
MM Avatar autora Miloslava Marciniszynová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.4.2026
Bylo to rychlé a jsem spokojena
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.4.2026
+ Super produkty

Kečup už nechci žádný jiný!
PZ Avatar autora Pavlína Zvařičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.4.2026
Produkty velmi dobré kvality
ZS Avatar autora Zdeněk Sedlář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.4.2026
Ano doporučuji nakupuji pravidelně . Rychlé vyřízení objednávky . Velmi kvalitní zboží hlavně rád doporučím českou firmu.
VP Avatar autora Vladimíra Pitzingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2026
Naprostá spokojenost, doporučuji!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.3.2026
+ Nemám co vytknout

JK Avatar autora Jana Kokšteinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Naprostá spokojenost. Rychlé vyřízení objednávky.
J Avatar autora Jana D. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Všechno v pořádku, milujeme kečupy z Mikulčic 😊
LM Avatar autora Libor Mazáč Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Vše super. Děti jsou nadšené.
ŠP Avatar autora Šárka Pochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Objednala jsem pro rodinu a známé a vsichni jsou spokojeni
JK Avatar autora Jana Košacká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Perfektní, rychlé dodání
A Avatar autora Andrea B Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Rychlé dodání Výborné produkty
JP Avatar autora Jiří Pšenička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2026
Výborná rychlost
MŠ Avatar autora Martin Šůcha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2026
JK Avatar autora Jana Kuncová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2026
Výborné složení, chuť a super rychlé dodání.
LL Avatar autora Lenka Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.3.2026
Všechno bylo v pořádku a výrobky jsou výborné.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.3.2026
+ Rychlé dodání
+ Velký výběr
+ Kvalitní produkty

Nenašla jsem negativa

Ovládací prvky výpisu

1581 položek celkem